Turnaje

 

Třetím kolem skončila v sobotu 10. 3. zimní část třetího ročníku zimní Free croquetové ligy jednotlivců. Do finále, které je na programu 14. 4. na Letné se probojovalo celkem 15 mužů a 12 žen. Zdaleka nejtvrdší podmínky panovaly na Vyšehradě, kde teplota klesla hluboko pod bod mrazu a vítr ještě umocnil tuhou zimu. Ještě, že je v hospůdce Na Hradbách teplo a útulno...

Ženy, které se umístily v první patnáctce mají možnost se zúčastnit obou turnajů zároveň. Pokud však postoupí do semifinálových bojů, musí si zvolit, jaké disciplíně dají přednost. Ženy startují své finále od 14:00 hdoin.

Třetí kolo se konalo na Letné za krásného jarního počasí při rekordní návštěvností 21 hračů a hráček. Hráčem dne se stal Vít Martinec. Celkovým vítězem základní části pak Josef Souček. Nejlepší ženou pak byla druhá v celkovém pořadí Martina Martincová. Nejvíce odehraných utkání (celkem deset) zvládla Pavla Chalupová.

Finále startuje v 11:00 hodin. Startovné činí 100,- Kč. Na každého finalistu čekají minimálně dvě kola, ze kterých pak postupuje do play off devítka bodově nejúspěšnějších. Celkové pořadí po základní části naleznete zde.

Kdo získá první Free croquetový titul v sezóně 2018?

 

 

 
 
 
 
close
close
loading