Turnaje

 

Ještě, než opět vezmeme do rukou palice, koulemi budeme trefovat kolíky a branky, škodit soupeřům a v lize pomáhat svým kumpánům, pojďme se naposledy ohlednout za vrcholy sezony 2014.

Po jarních a letních turnajích první kategorie bylo v září na programu šesté mistrovství republiky. Kromě jednotlivců žen, mužů a juniorů se premiérově hrály i dvojice a čára. Svojí účastí nás na Vyžlovce poctila olympijská vítězka Eva Samková. Byť se jí napoprvé nevedlo tak dobře jako v Soči, přislíbila i další účast na turnajích či v lize a chce být ve Free croquetu  stejně dobrá jako na prkně, koni či parketu.

Turnajový vrchol sezony ovládl Josef Souček, když v žádné ze třech mistrovských disciplín nezakusil hořkost porážky. Nejprve si poradil ve finále s trojblokem hráčů Bat Stinger a dvojblokem Strážců Vesmíru, poté přidal se Soňou Červinkovou titul ve dvojicích a parádní jízdu zakončil vítězstvím v čáře.  Ženský titul získala Lucie Kubíková, která si v sobotní večer báječně rozuměla i s mikrofonem a přidala vítězství v karaoke. Další titul pro rodinu Martinců vybojoval Vojta, když dominoval v juniorském turnaji. I přes nevydařené M ČR uhájil vedení v žebříčku Michal Zikmund.

Říjen byl ve znamení ligového play off a velkého finále na Letné, do kterého se probojovalo kvarteto nejlepších.  Ligový titul získal tým Krůtý Krůty Croquet Crew, když nejprve zdolal o bod CZH croquet club a v napínavém finále plném zvratů a chyb i tým Tatranu. Třetí místo obsadil CFT team. Nejlepším hráčem play off byl vyhlášen Tomáš Cagášek z vítězného týmu.

Gratulujeme vítězům a se všemi se těšíme na napínavé kroketové boje v roce 2015!

 

 

 
 
 
 
close
close
loading