Úvod > Liga > Rozlosování

ROZPIS KOL
Kolo Domácí Hosté Den Datum Hrací místo
1 Krutý Krůty Croquet Crew SMOT 00 ne 17.5.2020 Letohrádek Kinských
1 Cirkus freestyle team Radocroquete ne 17.5.2020 Kaizlovy sady
1 CZH CROQUET CLUB Strážci Vesmíru ne 17.5.2020 Letenské sady
1 Tatran Team Kroket KROKOIT ne 17.5.2020 Park Tatran Střešovice
1 Bat Stinger Kroketa Praha ne 17.5.2020 Letenské sady
2 Krutý Krůty Croquet Crew Cirkus freestyle team ne 31.5.2020 Letohrádek Kinských
2 KROKOIT Bat Stinger ne 31.5.2020 Kaizlovy sady
2 Strážci Vesmíru Tatran Team Kroket ne 31.5.2020 Vyšehrad
2 Radocroquete CZH CROQUET CLUB ne 31.5.2020 Radotín
2 SMOT 00 Kroketa Praha ne 31.5.2020 Stromovka
3 Cirkus freestyle team SMOT 00 ne 14.6.2020 Kaizlovy sady
3 CZH CROQUET CLUB Krutý Krůty Croquet Crew ne 14.6.2020 Letenské sady
3 Tatran Team Kroket Radocroquete ne 14.6.2020 Park Tatran Střešovice
3 Bat Stinger Strážci Vesmíru ne 14.6.2020 Letenské sady
3 Kroketa Praha KROKOIT ne 14.6.2020 Vyšehrad
4 Krutý Krůty Croquet Crew Tatran Team Kroket ne 5.7.2020 Letohrádek Kinských
4 Cirkus freestyle team CZH CROQUET CLUB ne 5.7.2020 Kaizlovy sady
4 Strážci Vesmíru Kroketa Praha ne 5.7.2020 Vyšehrad
4 Radocroquete Bat Stinger ne 5.7.2020 Radotín
4 SMOT 00 KROKOIT ne 5.7.2020 Stromovka
5 CZH CROQUET CLUB SMOT 00 ne 26.7.2020 Letenské sady
5 Tatran Team Kroket Cirkus freestyle team ne 26.7.2020 Park Tatran Střešovice
5 Bat Stinger Krutý Krůty Croquet Crew ne 26.7.2020 Letenské sady
5 Kroketa Praha Radocroquete ne 26.7.2020 Vyšehrad
5 KROKOIT Strážci Vesmíru ne 26.7.2020 Kaizlovy sady
6 Krutý Krůty Croquet Crew Kroketa Praha ne 9.8.2020 Letohrádek Kinských
6 Cirkus freestyle team Bat Stinger ne 9.8.2020 Kaizlovy sady
6 CZH CROQUET CLUB Tatran Team Kroket ne 9.8.2020 Letenské sady
6 Radocroquete KROKOIT ne 9.8.2020 Radotín
6 SMOT 00 Strážci Vesmíru ne 9.8.2020 Stromovka
7 Tatran Team Kroket SMOT 00 ne 23.8.2020 Park Tatran Střešovice
7 Bat Stinger CZH CROQUET CLUB ne 23.8.2020 Letenské sady
7 Kroketa Praha Cirkus freestyle team ne 23.8.2020 Vyšehrad
7 KROKOIT Krutý Krůty Croquet Crew ne 23.8.2020 Kaizlovy sady
7 Strážci Vesmíru Radocroquete ne 23.8.2020 Vyšehrad
8 Krutý Krůty Croquet Crew Strážci Vesmíru ne 13.9.2020 Letohrádek Kinských
8 Cirkus freestyle team KROKOIT ne 13.9.2020 Kaizlovy sady
8 CZH CROQUET CLUB Kroketa Praha ne 13.9.2020 Letenské sady
8 Tatran Team Kroket Bat Stinger ne 13.9.2020 Park Tatran Střešovice
8 SMOT 00 Radocroquete ne 13.9.2020 Stromovka
9 Bat Stinger SMOT 00 ne 4.10.2020 Letenské sady
9 Kroketa Praha Tatran Team Kroket ne 4.10.2020 Vyšehrad
9 KROKOIT CZH CROQUET CLUB ne 4.10.2020 Kaizlovy sady
9 Strážci Vesmíru Cirkus freestyle team ne 4.10.2020 Vyšehrad
9 Radocroquete Krutý Krůty Croquet Crew ne 4.10.2020 Radotín

2 .liga - rozlosování

 
 
close
close
loading